У музеї відбулась зустріч з авторкою історичних детективів Іриною Потаніною

15 травня 2019, 07:45

12 травня 2019 р. у актовому залі історичного музею ім. Сумцова відбувся цікавий захід «Харків 1930-х рр. на сторінках детективних ретророманів», під час якого була проведена зустріч з письменницею, авторкою історичних детективів Іриною Потаніною. Пані Ірина розповіла присутнім про те, як у неї вникла ідея писати детективи про Харків 1930-х рр. та особливості написання романів у цьому жанрі. Також перед присутніми виступив співробітник музею Богдан Івченко і розповів про історичну основу написання детективних ретророманів, а також продемонстрував цікаві експонати з фондового зібрання музею, які пов’язані з людьми та подіями, описаними в детективах Ірини Потаніної. Зустріч викликала жвавий інтерес у харків’ян, про це свідчили численні питання гостей заходу до Ірини Потаніної та Богдана Івченка. Наприкінці заходу відбулась автографсесія, де всі охочі отримали дарчий підпис на книзі Ірини Потаніної. Колектив Харківського історичного музею щиро запрошує харків’ян і гостей міста приходити до музею цікаво і з користю проводити вільний час.