Харківський історичний музей
Замовлення екскурсій
 +38(057)7313568

У музеї «зазирнули до будуарів» панночок 19 століття

  4 березня 2018, 17:25


3 березня, незважаючи на негоду та робочу для більшості людей суботу, актова зала музею зовсім не здавалася порожньою: у пошуках весняного настрою сюди завітало доволі багато гостей.
Приводом для зустрічі стала лекція на дуже ліричну тему: «Абетка модних жіночих дрібничок ХІХ століття», яка викликала зацікавленість навіть у деяких представників сильної статі. Не оминула своєю увагою цю подію і харківська преса.
Під час заходу відвідувачі познайомились з «модними» артефактами дореволюційної доби, які надавали неповторного вигляду жінкам тієї романтичної епохи, побачили карикатури з «жертвами моди» та змогли провести деякі паралелі з сучасною фешн-індустрією. Також були презентовані численні оригінальні предмети з фондової колекції ХІМ, а наостанок всі бажаючі змогли взяти участь у невеличкому квесті на тематичній експозиції.
Користуючись нагодою, автор лекції висловлює щиру вдячність своїй надзвичайній аудиторії і запрошує на майбутні зустрічі! А для тих, хто не зміг відвідати захід у суботу, нагадує, що замовлення даної лекції, як і багатьох інших, можливе за телефонами, поданими на сайті музею.