Участь співробітників музею у міжнародному семінарі

18 квітня 2018, 12:28

12 квітня 2018 року співробітники КЗ «Харківський історичний музей імені М.Ф. Сумцова» прийняли участь у міжнародному семінарі «Культурна спадщина як ресурс розвитку. Можливості в рамках європейських програм», ініційований Міністерством культури України в рамках Року охорони культурної спадщини. Метою семінару була презентація програм, ініціатив та проектів Європейського Союзу та Ради Європи, таких як План дій Фаро, Дні європейської спадщини, Культурні маршрути Ради Європи тощо, спрямованих на поширення обізнаності про культурну спадщину як важливий ресурс розвитку регіонів та як основу соціальної згуртованості місцевих громад. Учасниками семінару були представники Європейського Союзу, Секретаріату Ради Європи, групи організаторів Європейського року культурної спадщини 2018, Європейського інституту культурних маршрутів та координатори європейських програм. У рамках семінару відбулася презентація кращих європейських та вітчизняних практик.