Відбулася наукова музейна конференція «Музей у глобальному світі: інновації та збереження традицій»

18 квітня 2016, 14:15

18 квітня історичний музей традиційно проводив щорічну наукову конференцію в рамках Сумцовських читань, організованих з метою вшанування засновника та першого директора музею — академіка Миколи Сумцова. Цього року конференція була присвячена 25-річчю Незалежності України. Темою цьогорічної конференції став Музей у глобальному світі: інновації та збереження традицій. На пленарному та 4 секційних засіданнях було обговорено актуальні питання музейної справи, історії та краєзнавства.
Також у рамках Сумцовських читань було презентовано археологічну виставку «Харків козацької доби», основу якої складають речі, що були знайдені дослідниками «Слобідської археологічної служби» у ході рятівних робіт у межах стародавньої харківської фортеці XVII — XVIII ст. по вулиці Університетська 16.
Детальніше про конференцію можна прочитати за посиланням: http://museum.kh.ua/academic/sumtsov-conference/2016.html