Як власноруч зробити крапанку до Великодня: майстер-клас від народної майстрині писанкарства

15 квітня 2020, 09:33

Цьогоріч Великдень припадає на 19 квітня. У зв’язку з карантином на свято не варто вирушати до церкви, але підготуватися до нього та відзначити в родинному колі цілком можливо. Пропонуємо до перегляду відео майстер-класу з виготовлення великоднього яйця — крапанки від народної майстрині писанкарства України Валерії Талашко.

Традиційна технологія виготовлення крапанки є відносно простою в порівнянні з виготовленням писанок. Тому зробити це власноруч зовсім не складно. Для цього необхідно мати «видуте» яйце, дві воскові свічки, фарби, оцет, серветки.

Спробуйте повторити це вдома, показуйте свої творіння і не забувайте відмічати нас у своїх дописах у соцмережах!