З джерела європейської культури. Виставка у виставці

28 жовтня 2015, 09:33

Унікальна колекція археологічних артефактів з розкопок античних пам’яток Північного Причорномор’я ілюструє нам цікавішу історію античного світу, прадавніх еллінів, що залишили свій вагомий слід у культурній спадщині України.
Тимчасова міні-виставка «З джерела європейської культури» почала діяти з 27 жовтня у експозиції «На перехрестях століть. Археологія краю».
Основна частина експонатів походить з довоєнних фондів музею – розкопки відомих античних пам’яток Ольвії та Мірмекію. Частина артефактів грецького виробництва знайдена у похованнях місцевої знаті скіфського часу на території Харківщини. На виставці експонується колекція посуду римського часу, що була вилучена у «грабіжників культурного надбання» на таможні і передана до фондів музею.