Виставка «Проти Голіафа» відкрилась для відвідувачів

9 жовтня 2020, 15:12

У п’ятницю, 9 жовтня, в Харківському історичному музеї імені М.Ф. Сумцова відбулось офіційне відкриття нової виставки «Проти Голіафа». Експозиція підготовлена Українським інститутом національної пам’яті та Центром досліджень визвольного руху.

Виставка невипадково розпочала роботу напередодні Покрови Пресвятої Богородиці, Дня українського козацтва та Дня захисника України.

Адже експозиція присвячена вибраним персонам Української повстанської армії, які виступили проти тоталітарних режимів. Серед них — Степан Бандера, Роман Шухевич, Василь Галаса, Василь Кук, Євген Грицяк, Катерина Зарицька, Ірина Тимочко-Камінська та Ілля Оберишин.

Під час церемонії відкриття заступниця директора з наукової роботи Харківського історичного музею імені М.Ф. Сумцова Ольга Сошнікова та очільниця Північно-Східного відділу Українського інституту національної пам’яті Марія Тахтаулова окреслили плідну співпрацю обох закладів та перспективи майбутньої спільної роботи.

Докладніше про виставку присутнім відвідувачам і представникам ЗМІ розповів історик Едуард Зуб.

Відвідати виставку можна щоденно до 26 жовтня згідно з розкладом роботи музею на період карантину: з 14:00 до 17:00 з вівторка по суботу включно. Вхід вільний.