Музей запускає продаж квитків онлайн та долучається до програми єПідтримка

18 грудня 2021, 12:55

З суботи, 18 грудня, в Харківському історичному музеї імені М.Ф. Сумцова можна придбати електронні квитки на головну експозицію «Слобожани» та інші виставки.

Також музей долучається до програми єПідтримка, у межах якої всі повністю вакциновані українці мають можливість отримати 1000 гривень та витратити їх, зокрема, на відвідування музеїв.

Експозиція «Слобожани» названа на честь однойменної книги Миколи Федоровича Сумцова — засновника музею Слобідської України, від якого веде свій родовід історичний музей — і розповідає захоплюючу історію нашого краю і його жителів із часів палеоліту до початку XX століття.

Виставка відкрилась до 100-річчя музея минулого року та відразу здобула популярність серед відвідувачів. З початком пандемії експозиція була зачинена через локдаун, але не відновила роботу після його завершення через велику кількість елементів, що залучали відвідувачів до інтерактивів. Проте під час карантину музей запустив 3D-тур по виставці.

Вперше за рік експозиція відкрилась 18 травня 2021 р. під час святкування Дня музеїв та повноцінно відновила роботу наприкінці червня.

Відтепер купити квиток на виставку можна не тільки в касах музею, але й онлайн. У такий спосіб також можна замовити екскурсію.

Вартість квитка — 35 грн (для дорослих) та 25 грн (для дітей, учнів, студентів), екскурсії — 150 грн.

Також всі охочі можуть придбати квитки онлайн на інші виставки музею:

— «Велич подвигу народного. 1939-1945»
— «Від відбудови до перебудови. 1943-1991»
— «Будянські барви»
— «Калейдоскоп музейних скарбів у вимірі часу»
— «Кондитерка і Ко.»
— «Двічі присягу не дають (хроніки подій на сході)»
«Алани, Болгари, Хозари?»

Як купити квиток або екскурсію онлайн?

— натисніть на кнопку «Придбати квитки» на головній сторінці сайту музею;
— оберіть необхідний квиток (для дорослих або для дітей, учнів, студентів) або екскурсійне обслуговування та натисніть на кнопку «Замовити»;
— натисніть на кнопку «Оформити замовлення»;
— введіть свої персональні дані та натисніть на кнопку «Сплатити» через платіжнку систему LiqPay;
— введіть реквізити картки та натисніть «Сплатити».

Після цього квиток з унікальним QR-кодом надійде на вашу електронну пошту. Ви зможете надрукувати його або показати на вході на виставку зі свого смартфону.

QR-код, який міститься на електронному квитку, гарантує вам право на одноразове відвідування музею. Електронний квиток заборонено копіювати та передавати копії третім особам.

Як купити квиток через єПідтримку?

Музей долучається до програми єПідтримка та надає змогу повністю вакцинованим українцям витратити отримані від держави 1000 гривень на відвідування нашого закладу та/або замовлення екскурсії.

— оформіть спеціальну картку єПідтримка в застосунку банку або офлайн-відділенні;
— завантажте застосунок «Дія» з AppStore (для iOS) або Google Play (для Android) та авторизуйтесь у ньому;
— переконайтесь, що у вас є «зелений» COVID-сертифікат;
— зайдіть у розділ Послуги;
— знайдіть послугу єПідтримка;
— очікуйте зарахування грошей від Мінекономіки;
— після отримання грошей придбайте квиток або екскурсію.