Музей можна буде безкоштовно відвідати за «Карткою харків’янина»

11 січня 2022, 10:36

З 12 до 23 січня включно Харківський історичний музей імені М.Ф. Сумцова можна буде відвідати безкоштовно за наявності «Картки харків’янина».

Протягом цього періоду відвідувачі музею, які покажуть на вході «Картку харків’янина» («X-card») та посвідчення особи, матимуть право вільного доступу до всіх виставок, які наразі демонструються в закладі. А саме:

«Слобожани»
«Велич подвигу народного. 1939-1945»
«Від відбудови до перебудови. 1943-1991»
«Будянські барви»
«Калейдоскоп музейних скарбів у вимірі часу»
«Кондитерка і Ко.»
«Двічі присягу не дають (хроніки подій на сході)»
«Алани, Болгари, Хозари?»

Вартість екскурсійного супроводження сплачується окремо.

Вхід до музею для відвідувачів від 18 років дозволено на умовах covid free («жовтий» або «зелений» COVID-сертифікат / негативний ПЛР або експрес-тест / сертифікат про одужання від COVID-19).

Довідка. «Картка харків’янина» — унікальний соціальний проєкт, створений за ініціативою харківського міського голови Ігоря Терехова. Картка дає можливість городянам заощаджувати свій бюджет. Зокрема, робити покупки та користуватися послугами партнерів проєкту за спеціальною ціною, відвідувати безкоштовно Харківський зоопарк тощо.

Оформити «Картку харків’янина» можна в Центрах надання адміністративних послуг та онлайн.